Comisii ANOSR

Comisia Educațională (EDU)

 

Larissa-Baias

 

Larissa BAIAȘ   

Delegat de: LSFT

 

 

 

 

Florina Blaga

 

Florina BLAGA  

Delegat de: OSUT

 

 

 

 

Diana Blagu

 

Diana BLAGU  

Delegat de: CSE

 

 

 

 

Florina Bianca Ciuci

 

Florina Bianca CIUCI  

Delegat de: LSFMPT

 

 

 

 

Andreea Cordon

 

Andreea CORDON  

Delegat de: LSUA

 

 

 

 

Lavinia Deac

 

Lavinia DEAC 

Delegat de: Liga AC

 

 

 

 

Loredana-Dobranschi

 

Loredana DOBRANSCHI 

Delegat de: ASPR

 

 

 

 

Tamas-Komsa

 

Tamas KOMSA

Delegat de: OSUT

 

 

 

 

Marius Macovei

 

Marius Cosmin MACOVEI

Delegat de: ASD Iași 

 

 

 

 

Izabela Raluca Munteanu

 

Izabela Raluca MUNTEANU   

Delegat de: ASUS

 

 

 

 

Petruse-Denisa

 

Denisa PETRUȘE  

Delegat de: ASPR 

 

 

 

 

Comisia pentru Dezvoltare Regională (CDR)

 

Flavia-Ciurbea

 

Flavia CIURBEA 

Delegat de: CSE

 

 

 

 

Gabriela-Damsa

 

Gabriela DAMȘA

Delegat de: ASPR

 

 

 

 

Dragos Jipa

 

Dragoș JIPA 

Delegat de: LSE

 

 

 

 

Laurențiu Molnar

 

Laurențiu MOLNAR

Delegat de: Liga AC 

 

 

 

 

Robert-Rus

 

Robert RUSU 

Delegat de: AGSM 

 

 

 

 

 

Teo Stanciu

 

Teodor STANCIU   

Delegat de: LSUMC  

 

 

 

 

Violeta Vasile

 

Violeta VASILE

Delegat de: AS-SAS 

 

 

 

 

Comisia de Dezvoltare Organizațională (CDO)

 

Bogdan Bodescu

 

Bogdan BODESCU

Delegat de: Liga AC

 

 

 

 

Andreia Raluca IVAN

 

Andreia Raluca IVAN

Delegat de: OSTL   

 

 

 

 

Ştefania-Ancuța Gugu

 

Ştefania Ancuţa GUGU

Delegat de: AS-SAS

 

 

 

 

Cătălina Petruş-Pop

 

Cătălina PETRUȘ-POP

Delegat de: ASPR 

 

 

 

 

George-Rusu

 

George RUSU  

Delegat de: OSUBB

 

 

 

 

Vladimir Sandu

 

Vladimir SANDU

Delegat de: OSUBB

 

 

 

 

Vlad-Vătău

 

Vlad VĂTĂU   

Delegat de: LSFETc 

 

 

 

 

Comisia PR&IT

 

Iulian-Avram

 

Iulian AVRAM 

Delegat de: LSUMC

 

 

 

 

Amalia CORNEA

 

Amalia CORNEA

Delegat de: SiSC 

 

 

 

 

Cristina Cotruță

 

Cristina COTRUȚĂ 

Delegat de: LSE

 

 

 

 

Mihai Halupneac

 

Mihai HALUPNEAC  

Delegat de: GIRB

 

 

 

 

Radu Bogdan NAGY

 

Radu NAGY      

Delegat de: LSFEE 

 

 

 

 

Mihai Pleșa

 

Mihai PLEȘA  

Delegat de: LSFETc  

 

 

 

 

Georgiana-Popovici

 

Georgiana POPOVICI

Delegat de: OSUBB   

 

 

 

 

Tudor Șoltescu

 

Tudor ȘOLTESCU

Delegat de: LSUMC 

 

 

 

 

Bianca Tulea

 

Bianca TULEA

Delegat de: OSUT    

 

 

 

 

Comisia pentru Implementare Proiecte (CIP)

 

Cristian Agafiței

 

Cristian AGAFIȚEI       

Delegat de: OSF Sibiu  

 

 

 

 

Alexandra Andreea Cîrlan

 

Alexandra Andreea CÎRLAN 

Delegat de: LSFMPT

 

 

 

 

Olivia Georgiana Codreanu

 

Olivia Georgiana CODREANU

Delegat de: ASPP

 

 

 

 

Alexandra Mîciu

 

Alexandra MÎCIU  

Delegat de: OSUT 

 

 

 

 

Horia Alexandru Cingher

 

Horia MOLDOVAN

Delegat de: OSUBB 

 

 

 

 

Adrian Pascu

 

Constantin Adrian PASCU 

Delegat de: LSUMC 

 

 

 

 

Stefania-Sântimbrean

 

Ștefania SÂNTIMBREAN 

Delegat de: Liga AC  

 

10,384 total views, 15 views today