Comisii ANOSR

Comisia pentru Dezvoltare Regională (CDR):

 

 

 

Gabriela DAMȘA


Delegat de: Fas-Usamv
Andreea DOROBANȚU

Delegat de: ASLS

E-mail: andreea_cdr@anosr.ro

 


Andrei GIUGLEA


E-mail: andrei_cdr@anosr.ro

 

Andreia Raluca IVAN


Delegat de: LSFMT

 

 

Emanuela LUCA 


Delegat de: SSFI

E-mail: emanuela_cdr@anosr.ro

 

 

Roland OLAH


Delegat de: ASPO

E-mail: roland_cdr@anosr.ro

 

Comisia Educațională (EDU):

 

 

Larissa Sorana BAIAȘ


Delegat de: LSFT

E-mail: sorana_edu@anosr.ro

 

 

Lavinia DEAC


Delegat de: Fas-Usamv

E-mail: lavinia_edu@anosr.ro

 

 

Mihai DOBAI


Delegat de: AGSM

E-mail: mihai_edu@anosr.ro

 

 

Loredana DOBRANSCHI


Delegat de: ASPR

E-mail: loredana_edu@anosr.ro

 

Ștefania SÂNTIMBREAN

Delegat de: Liga AC

E-mail: stefania_edu@anosr.ro

 

 

Alexandru NEGULESCU


Delegat de: ASSM

E-mail: alexandru_edu@anosr.ro

 

 

Simona ZAMFIR


Delegat de: SSMI

E-mail: simona_edu@anosr.ro

 

 

Gabriel Zgovancu


Delegat de: OSUT

E-mail: gabriel_edu@anosr.ro

 

 

Comisia de Dezvoltare Organizațională

 

 

Silvana AXINTE


Delegat de: LSFEE

E-mail: silvana_cdo@anosr.ro

 

 
Iulia CIOARBA

Delegat de: Fas-Usamv

E-mail: iulia_cdo@anosr.ro

 

 

Alisa CIUBOTARU


Delegat de: Liga AC

E-mail: alisa_cdo@anosr.ro

George RUSU


Delegat de: OSUBB

E-mail: george_cdo@anosr.ro

 

Ioana ȘUȘTAC


Delegat de: ASPR

E-mail: ioana_cdo@anosr.ro

 

 

Comisia PR&IT:

Andreea ANDERCĂU


Delegat de: OSUT

E-mail: andreea_pr@anosr.ro

Iulian AVRAM


Delegat de: LSUMC

E-mail: iulian_pr@anosr.ro

 

 

Diana CHELARU


Delegat de: PRIME Iași

E-mail: diana_pr@anosr.ro

 

 

Andrei DAVID


Delegat de: ASLS

E-mail: andrei_pr@anosr.ro

 

 

Gheorghiță HURMUZ


Delegat de: PHILOS

E-mail: gheorghita_pr@anosr.ro

 

 

Vlad SZÎRKA


Delegat de: OSUT

E-mail: vlad_pr@anosr.ro

 

 

Tudor ȘOLTESCU


Delegat de: LSUMC

E-mail: tudor_pr@anosr.ro

 

 

Bianca TULEA


Delegat de: OSUT

E-mail: bianca_pr@anosr.ro

Comisia pentru Implementare Proiecte (CIP):

 

 

Alexandru CERAPON


Delegat de: LSPV

E-mail: alex_cip@anosr.ro

 

 

Teodora DEAC


Delegat de: ASPR

E-mail: teodora_cip@anosr.ro

 


Teodora NICOARĂ


Delegat de: ASPST

E-mail: andreea_cip@anosr.ro

 

 

Adrian PASCU


Delegat de: LSUMC

E-mail: adrian_cip@anosr.ro

 

 

Bianca POPOVICI


Delegat de: OSUT

E-mail: bianca_cip@anosr.ro

Alexandru STERN


Delegat de: ASPR

E-mail: alexandru_cip@anosr.ro

1,079 total views, 35 views today