Mandate în ANOSR

2016 – 2017

  1. Președinte – Vlad CHERECHEȘ, delegat de OSUT Timișoara
  2. Secretar General – Diana GHERASIM, delegat de OSUBB | Amelia Elena MISTREANU, delegat de ASFI
  3. Vicepreședinte Educațional – Bianca Alexandra CONE, delegat de AS_SAS | Alina Ionela PÎRCIU, delegat de ASPP
  4. Vicepreședinte Educațional – Larisa DUMITROAEA, delegat de OSB Timișoara
  5. Vicepreședinte Educațional – Marius DEACONU, delegat de AGSM
  6. Vicepreședinte Dezvoltare Organizațională – Mădălina FLOREA, delegat de LSE
  7. Vicepreședinte Proiecte – Mădălin PĂTRAȘCU, delegat de LSG
  8. Vicepreședinte Relații Internaționale – Ionuț Alexandru ILOVAN, delegat OSUT Cluj
  9. Vicepreședinte Relații Interne – Mihnea George MUNTEANU, delegat de Liga AC
  10. Vicepreședinte Relații Publice – Ioana VASILIEV, delegat de LSFT | Loredana LUȚESCU, delegat de LSFMPT
  11. Vicepreședinte Tineret – Robert Ionuț CHIRIȚĂ, delegat de ASLS | Miron ȚIGĂNAȘ, delegat de ASSM
  12. Cenzor – Florin VILCEA, delegat de LSCT
2015-2016
  1. Președinte – Vlad CHERECHEȘ, delegat de OSUT Timișoara
  2. Secretar General – Andrei VASILE, delegat de LSUMC | Roxana Maria CEACA, delegat de Philos
  3. Vicepreședinte Educațional – Iulia POP, delegat de ASPR
  4. Vicepreședinte Educațional – Marius DEACONU, delegat de LSUA
  5. Vicepreședinte Educațional – Mihaela CÎRNU, delegată de AS-SAS
  6. Vicepreședinte Dezvoltare Organizațională – Corin MIHUȚ, delegat de OSF | Vlăduț ILIE, delegat de Liga AC
  7. Vicepreședinte Proiecte – Robert CIOCOTOIU, delegat de OSB Timișoara
  8. Vicepreședinte Relații Internaționale – Dragoș DUMITRU, delegat OSUT Cluj
  9. Vicepreședinte Relații Interne – Daniel HOLOCAN, delegat de LSG | Alexandra POPA, delegat de ASFI
  10. Vicepreședinte Relații Publice – Aida OPÎRLESC, delegat de Liga AC | Ioana VASILIEV, delegat de SSFB
  11. Vicepreședinte Tineret –
  12. Cenzor – Florin VILCEA
2014-2015
  1. Președinte – Cristi POPESCU, delegat de OSUT Cluj-Napoca
  2. Secretar General – Dragoș DUMITRU, delegat de SiSC București
  3. Vicepreședinte Educațional – Iulia POP, delegat de ASPR
  4. Vicepreședinte Educațional – Alexandra LEPĂDATU, delegat de LSG
  5. Vicepreședinte Educațional – Elena IACOBENCU, delegat de LSUMC | Vlad CHERECHEȘ, delegat de OSUBB
  6. Vicepreședinte Dezvoltare Organizațională – Florin VILCEA, delegat de Liga AC
  7. Vicepreședinte Proiecte – Tudor OGNER, delegat de Solidus | Răzvan BALTĂ, delegat de LSFMT
  8. Vicepreședinte Relații Internaționale – Maria NEMEȘ , delegat LSFMPT
  9. Vicepreședinte Relații Interne – Sânziana MARDALE, delegat de LSTGM | Daniel HOLOCAN, degelat de OSUT Timișoara
  10. Vicepreședinte Relații Publice – Andra MICLĂUȘ, delegat de OSF
  11. Vicepreședinte Tineret – Gabriela DELEANU, delegat de ASPSE | Andrei VASILE, delegat de ASCIG
  12. Cenzor – Alina BOSÂNCEANU, delegat de LSUEM
2013-2014
  1. Președinte – Mihai DRAGOȘ, delegat de ASPSE București
  2. Secretar General – Raluca NEGRU/Dragoș DUMITRU, delegat de ASPR Cluj-Napoca/ SiSC București
  3. Vicepreședinte Educațional – Anca MĂRGINEANU, delegat de PHILOS București
  4. Vicepreședinte Educațional – Cristi POPESCU, delegat de OSUT Cluj-Napoca
  5. Vicepreședinte Educațional – Anca BABEȚ, delegat de OSUT Timișoara
  6. Vicepreședinte PR – Brîndușa LUNGU, delegat de SSMI Iași
  7. Vicepreședinte Relații Interne – Sânziana MARDALE, delegat de OSF Cluj-Napoca
  8. Vicepreședinte Relații Internaționale – Andrada OPREA , delegat SiSC București
  9. Vicepreședinte Financiar – Mircea MERIACRI/ Andrei PETERI, delegat de ASFI Iași/ Liga AC
  10. Cenzor – Delia GOLOGAN
2012-2013
  1. Președinte – Mihai DRAGOȘ, delegat de ASPSE București
  2. Secretar General – Delia GOLOGAN, delegat de OSF Cluj-Napoca
  3. Vicepreședinte Educațional – Anca MĂRGINEANU, delegat de PHILOS București
  4. Vicepreședinte Educațional – Ana-Maria RĂDOI, delegat de LSFETc Timișoara
  5. Vicepreședinte Educațional – Andreea PETRUȚ,delegat de OSUBB Cluj -Napoca
  6. Vicepreședinte PR – Brindusa LUNGU, delegat de SSMI Iași
  7. Vicepreședinte Relații Interne – Mircea MERIACRI, delegat de ASFI Iași
  8. Vicepreședinte Relații Internaționale – Cristi POPESCU, delegat de OSUT Cluj-Napoca
  9. Vicepreședinte Financiar – Edwald GILLICH, delegat de LSFMT Timișoara
  10. Cenzor –Raluca NEGRU, delegat de ASPR Cluj-Napoca

2011-2012

  1. Președinte – Daniela ALEXE, delegat de SiSC București
  2. Secretar General – Mihai DRAGOȘ, delegat de ASPSE București
  3. Vicepreședinte Educațional – Delia GOLOGAN, delegat de OSF Cluj-Napoca
  4. Vicepreședinte Educațional – Maria PĂDURE, delegat de ASER București
  5. Vicepreședinte Educațional – Anca PRISĂCARIU, delegat de LSUMC Constanța
  6. Vicepreședinte Relații Interne – Bogdan MUNTEANU/Patricia COUȚI, delegat de SSMI Iași/OSUBB Cluj-Napoca
  7. Vicepreședinte Relații Internaționale – Teodora TALPEȘ/Cristi POPESCU, delegat de OSUT Timișoara/OSUT Cluj
  8. Vicepreședinte PR – Vlad BOLDURA/Flavia GHERMAN, delegat de LSFETc Timișoara/OSE Cluj
  9. Vicepreședinte Financiar – Andrei CERBU, delegat de LSG Galați
  10. Cenzor – Alin FILIMON, delegat de ASUS Suceava

2010-2011

  1. Președinte – Daniela ALEXE, delegat de SiSC București
  2. Secretar General Alin FILIMON, delegat de ASUS Suceava
  3. VicePreședinte Educaţional – Maria PĂDURE , delegat de ASER București
  4. VicePreședinte Educaţional – Irina-Maria ENEA , delegat de ASPR Cluj-Napoca
  5. Vicepreședinte Educațional – Anca PRISĂCARIU, delegat de Liga AC Timișoara
  6. VicePreședinte Interne – Daniel ORZA, delegat de LSPV Baia-Mare
  7. VicePreședinte Internaţional – Mihai DRAGOȘ , delegat de ASPSE București
  8. VicePreședinte PR – Cristina Ramona FIT, delegat de OSUT Tmișoara
  9. VicePreședinte Financiar – Dan AVRAM, delegat de OSE Cluj-Napoca
  10. Cenzor – Oana RACHERIU, delegat de LSUMC Constanța

2009-2010

  1. Preşedinte – Cezar Mihai HÂJ, delegat de ASB Iași
  2. Secretar General – Oana RACHERIU, delegat de ELSA București
  3. VicePreşedinte Educațional – Daniela ALEXE, delegat de SiSC București
  4. VicePreşedinte Profesional – Valentin OROS, delegat de LSUMC Constanța
  5. VicePreşedinte Social – Angel CODREAN, delegat de LIGA AC Timișoara
  6. VicePreşedinte Interne – Cristian PANŢIR, delegat de OSUT Timișoara
  7. VicePreşedinte Internaţional – Carmen DOBOCAN, delegat de OSUBB Cluj-Napoca
  8. VicePreşedinte Financiar – Adrian SOCACIU, delegat de OSTL Timișoara
  9. VicePreşedinte PR – Cristina Ramona FIT, delegat de OSUT Timișoara
  10. Cenzor – Bogdan CARDOS, delegat de OSUT Cluj-Napoca

2008-2009

  1. Președinte – Cezar HÂJ, delegat de ASB IASI
  2. Secretar General – Cătălin APOSTOL, delegat de OCSE București
  3. Vicepreședinte Social – Marius TOMA, delegat de CAST Suceava
  4. Vicepreședinte Educațional – Mihai VILCEA, delegat de LigaAC Timișoara
  5. Vicepreședinte Profesional – Daniela ALEXE, delegat de SiSC București
  6. Vicepreședinte PR – Denisa NICA/Andrei CRĂCIUN delegat de ASJC București/LSFMT Timișoara
  7. Vicepreședinte Interne – Virgil SMARANDOIU, delegat de OSUBB Cluj-Napoca
  8. Vicepreședinte Relații Internaționale – Gabriela ANGHEL, delegat de VIP București
  9. Vicepreședinte Financiar – Adrian SOCACIU, delegat de OSTL Timișoara
  10. Cenzor – Mihai CĂLIN, delegat de OSE București

2007-2008

  1. Președinte – Irina TUDOR, delegat de ASFSP București
  2. Secretar General – Cezar HÂJ, delegat de ASB Iași
  3. Primvicepreședinte – Vlad ATANASIU, delegat de OSE
  4. Vicepreședinte Educațional – Bogdan CARDOS, delegat de OSUT Cluj-Napoca
  5. Vicepreședinte Imagine – Bogdan BUTA, delegat de OSUT Cluj-Napoca
  6. Vicepreședinte PR – Ana- Maria BUSONIU, delegat de LASSPRI Sibiu
  7. Vicepreședinte Profesional – Daniel SPOIALA, delegat de CAST SUCEAVA
  8. Vicepreședinte Proiecte – Cristina CRISTEA, delegat de OSE
  9. Vicepreședinte Relații Internaționale- Robert SANTA, delegat de OSUT TIMISOARA
  10. Vicepreședinte Relații Interne – Virgil SMARANDOIU, delegat de OSUBB CLUJ
  11. Vicepreședinte Social – Daniel JURAVLE, delegat de LSE IASI
  12. Vicepreședinte Financiar- Marius ECEA, delegat de LSPV
  13. Vicepreședinte Training – Mihai CIOBOTARU, delegat de ASFI IASI

2006-2007

  1. Președinte – Ligia DECA, delegat de LSUMC Constanța
  2. Secretar General – Robert SANTA, delegat de OSUT Timișoara
  3. Primvicepreședinte – Cezar HÂJ, delegat de ASB Iași
  4. Vicepreședinte Educațional – Vlad ATANASIU, delegat de OSE București
  5. Vicepreședinte Social – Florin BODIN, delegat de LSFMT Timișoara
  6. Vicepreședinte Proiecte – Raul DRENTA, delegat de LSPV Baia-Mare
  7. Vicepreședinte Relații Interne – Ana Maria ROMAN, delegat de LSUA Alba-Iulia
  8. Vicepreședinte Relații Internaționale – Alexandru POP, delegat de OSUBB Cluj-Napoca
  9. Vicepreședinte Imagine – Irina TUDOR, delegat de ASFSP București
  10. Trezorier – Ioana URSU, delegat de OSF Cluj-Napoca

2005-2006

  1. Preşedinte: Viorel PROTEASA, delegat de OSUT Timișoara
  2. Secretar General: Ligia DECA, delegat de LSUMC Constanța
  3. Prim Vicepreşedinte: Mihai Cezar HÂJ, delegat de ASB Iași
  4. Vicepreşedinte Educaţional: Traian BRUMA, delagat de OSE București
  5. Vicepreşedinte Imagine: Irina TUDOR, delegat de ASFSP București
  6. Vicepreşedinte Proiecte: Florin BODIN, delegat de LSFMT Timișoara
  7. Vicepreşedinte International: Alexandru POP, delegat de OSUBB Cluj-Napoca
  8. Vicepreşedinte Interne: Ana Maria ROMAN, delegat de LSUA Alba-Iulia
  9. Vicepreşedinte Profesional: Vlad MOGOŞ, delegat de SiSC București
  10. Vicepreşedinte Social: Alina MIHALACHE, delegat de LSG Galați
  11. Vicepreşedinte Financiar: Otilia PETCONI, delegat de OSH Timișoara

2003-2005

  1. Preşedinte: Cristi DUMITRU, delagat de LSG Galați
  2. Secretar General: Oana Andreea BOSOI, delegat de AAAPE București
  3. Prim-Vicepresedinte: Angela POP, delagat de LIGA AC Timișoara
  4. Vicepreşedinte Educaţional: Traian BRUMĂ, delegat de OSE București
  5. Vicepreşedinte Profesional: Alin ANDRIEŞ, delegat de ASTEC Iași
  6. Vicepreşedinte Programe: Vlad MOHORA, delegat de SiSC București
  7. Vicepreşedinte Imagine: Eliza-Tatiana DUNA, delegat de LSFETC Timișoara
  8. Vicepreşedinte Interne: Casian GIURGIU, delegat de LSTGM Târgu Mureș
  9. Vicepreşedinte Relaţii Internaţionale: Dinu GHERMAN, delegat de OSUBB Cluj-Napoca
  10. Vicepreşedinte Social: Matei STOICA, delegat de OSUT Timișoara

34,375 total views, 50 views today