Mandate în ANOSR

2017-2018

  1. Președinte – Marius DEACONU, delegat de AGSM
  2. Secretar General – Larisa DUMITROAEA, delegat de LSPV
  3. Vicepreședinte Educațional – Paul Emanuel MARC, delegat de OSUBB (august 2017 – ianuare 2018) | Izabela Raluca MUNTEANU, delegat de ASUS (începând cu ianuarie 2018)
  4. Vicepreședinte Educațional – Horia Șerban ONIȚA, delegat de LSG (august 2017 – iulie 2018)
  5. Vicepreședinte Educațional – Artur ȚVENTARNÎI, delegat de OSB Timișoara
  6. Vicepreședinte Tineret – Ştefania Ancuţa GUGU, delegat de AS-SAS (aprilie 2018 – iulie 2018)
  7. Vicepreședinte Relații Interne – Petrișor Laurențiu ȚUCĂ, delegat de LSFETc
  8. Vicepreședinte Dezvoltare Organizațională – George Alexandru BUNESCU, delegat de OSUT
  9. Vicepreședinte Relații Publice – Adelina Elena TÎRNOVANU, delegat de PRIME Iași
  10. Vicepreședinte Relații Internaționale – Alexandru Iulian DREPTATE, delegat de OSUT Cluj
  11. Vicepreședinte Proiecte – Alexandru STERN, delegat de ASPR (august – noiembrie 2017) | Cezara Georgiana MĂLĂNCUȘ, delegat de ASFI (începând cu ianuarie 2018)

Cenzor – Mihnea George MUNTEANU, delegat de Liga AC

2016-2017

  1. Președinte – Vlad CHERECHEȘ, delegat de OSUT Timișoara
  2. Secretar General – Diana GHERASIM, delegat de OSUBB | Amelia Elena MISTREANU, delegat de ASFI
  3. Vicepreședinte Educațional – Bianca Alexandra CONE, delegat de AS_SAS | Alina Ionela PÎRCIU, delegat de ASPP
  4. Vicepreședinte Educațional – Larisa DUMITROAEA, delegat de OSB Timișoara
  5. Vicepreședinte Educațional – Marius DEACONU, delegat de AGSM
  6. Vicepreședinte Dezvoltare Organizațională – Mădălina FLOREA, delegat de LSE
  7. Vicepreședinte Proiecte – Mădălin PĂTRAȘCU, delegat de LSG
  8. Vicepreședinte Relații Internaționale – Ionuț Alexandru ILOVAN, delegat OSUT Cluj
  9. Vicepreședinte Relații Interne – Mihnea George MUNTEANU, delegat de Liga AC
  10. Vicepreședinte Relații Publice – Ioana VASILIEV, delegat de LSFT | Loredana LUȚESCU, delegat de LSFMPT
  11. Vicepreședinte Tineret – Robert Ionuț CHIRIȚĂ, delegat de ASLS | Miron ȚIGĂNAȘ, delegat de ASSM

Cenzor – Florin VILCEA, delegat de LSCT

2015-2016

  1. Președinte – Vlad CHERECHEȘ, delegat de OSUT Timișoara
  2. Secretar General – Andrei VASILE, delegat de LSUMC | Roxana Maria CEACA, delegat de Philos
  3. Vicepreședinte Educațional – Iulia POP, delegat de ASPR
  4. Vicepreședinte Educațional – Marius DEACONU, delegat de LSUA
  5. Vicepreședinte Educațional – Mihaela CÎRNU, delegată de AS-SAS
  6. Vicepreședinte Dezvoltare Organizațională – Corin MIHUȚ, delegat de OSF | Vlăduț ILIE, delegat de Liga AC
  7. Vicepreședinte Proiecte – Robert CIOCOTOIU, delegat de OSB Timișoara
  8. Vicepreședinte Relații Internaționale – Dragoș DUMITRU, delegat OSUT Cluj
  9. Vicepreședinte Relații Interne – Daniel HOLOCAN, delegat de LSG | Alexandra POPA, delegat de ASFI
  10. Vicepreședinte Relații Publice – Aida OPÎRLESC, delegat de Liga AC | Ioana VASILIEV, delegat de SSFB
  11. Vicepreședinte Tineret –

Cenzor – Florin VILCEA

2014-2015

  1. Președinte – Cristi POPESCU, delegat de OSUT Cluj-Napoca
  2. Secretar General – Dragoș DUMITRU, delegat de SiSC București
  3. Vicepreședinte Educațional – Iulia POP, delegat de ASPR
  4. Vicepreședinte Educațional – Alexandra LEPĂDATU, delegat de LSG
  5. Vicepreședinte Educațional – Elena IACOBENCU, delegat de LSUMC | Vlad CHERECHEȘ, delegat de OSUBB
  6. Vicepreședinte Dezvoltare Organizațională – Florin VILCEA, delegat de Liga AC
  7. Vicepreședinte Proiecte – Tudor OGNER, delegat de Solidus | Răzvan BALTĂ, delegat de LSFMT
  8. Vicepreședinte Relații Internaționale – Maria NEMEȘ , delegat LSFMPT
  9. Vicepreședinte Relații Interne – Sânziana MARDALE, delegat de LSTGM | Daniel HOLOCAN, degelat de OSUT Timișoara
  10. Vicepreședinte Relații Publice – Andra MICLĂUȘ, delegat de OSF
  11. Vicepreședinte Tineret – Gabriela DELEANU, delegat de ASPSE | Andrei VASILE, delegat de ASCIG

Cenzor – Alina BOSÂNCEANU, delegat de LSUEM

2013-2014

  1. Președinte – Mihai DRAGOȘ, delegat de ASPSE București
  2. Secretar General – Raluca NEGRU/Dragoș DUMITRU, delegat de ASPR Cluj-Napoca/ SiSC București
  3. Vicepreședinte Educațional – Anca MĂRGINEANU, delegat de PHILOS București
  4. Vicepreședinte Educațional – Cristi POPESCU, delegat de OSUT Cluj-Napoca
  5. Vicepreședinte Educațional – Anca BABEȚ, delegat de OSUT Timișoara
  6. Vicepreședinte PR – Brîndușa LUNGU, delegat de SSMI Iași
  7. Vicepreședinte Relații Interne – Sânziana MARDALE, delegat de OSF Cluj-Napoca
  8. Vicepreședinte Relații Internaționale – Andrada OPREA , delegat SiSC București
  9. Vicepreședinte Financiar – Mircea MERIACRI/ Andrei PETERI, delegat de ASFI Iași/ Liga AC

Cenzor – Delia GOLOGAN

2012-2013

  1. Președinte – Mihai DRAGOȘ, delegat de ASPSE București
  2. Secretar General – Delia GOLOGAN, delegat de OSF Cluj-Napoca
  3. Vicepreședinte Educațional – Anca MĂRGINEANU, delegat de PHILOS București
  4. Vicepreședinte Educațional – Ana-Maria RĂDOI, delegat de LSFETc Timișoara
  5. Vicepreședinte Educațional – Andreea PETRUȚ,delegat de OSUBB Cluj -Napoca
  6. Vicepreședinte PR – Brindusa LUNGU, delegat de SSMI Iași
  7. Vicepreședinte Relații Interne – Mircea MERIACRI, delegat de ASFI Iași
  8. Vicepreședinte Relații Internaționale – Cristi POPESCU, delegat de OSUT Cluj-Napoca
  9. Vicepreședinte Financiar – Edwald GILLICH, delegat de LSFMT Timișoara

Cenzor –Raluca NEGRU, delegat de ASPR Cluj-Napoca

2011-2012

  1. Președinte – Daniela ALEXE, delegat de SiSC București
  2. Secretar General – Mihai DRAGOȘ, delegat de ASPSE București
  3. Vicepreședinte Educațional – Delia GOLOGAN, delegat de OSF Cluj-Napoca
  4. Vicepreședinte Educațional – Maria PĂDURE, delegat de ASER București
  5. Vicepreședinte Educațional – Anca PRISĂCARIU, delegat de LSUMC Constanța
  6. Vicepreședinte Relații Interne – Bogdan MUNTEANU/Patricia COUȚI, delegat de SSMI Iași/OSUBB Cluj-Napoca
  7. Vicepreședinte Relații Internaționale – Teodora TALPEȘ/Cristi POPESCU, delegat de OSUT Timișoara/OSUT Cluj
  8. Vicepreședinte PR – Vlad BOLDURA/Flavia GHERMAN, delegat de LSFETc Timișoara/OSE Cluj
  9. Vicepreședinte Financiar – Andrei CERBU, delegat de LSG Galați

Cenzor – Alin FILIMON, delegat de ASUS Suceava

2010-2011

  1. Președinte – Daniela ALEXE, delegat de SiSC București
  2. Secretar General – Alin FILIMON, delegat de ASUS Suceava
  3. VicePreședinte Educaţional – Maria PĂDURE, delegat de ASER București
  4. VicePreședinte Educaţional – Irina-Maria ENEA, delegat de ASPR Cluj-Napoca
  5. Vicepreședinte Educațional – Anca PRISĂCARIU, delegat de Liga AC Timișoara
  6. VicePreședinte Interne – Daniel ORZA, delegat de LSPV Baia-Mare
  7. VicePreședinte Internaţional – Mihai DRAGOȘ, delegat de ASPSE București
  8. VicePreședinte PR – Cristina Ramona FIT, delegat de OSUT Tmișoara
  9. VicePreședinte Financiar – Dan AVRAM, delegat de OSE Cluj-Napoca

Cenzor – Oana RACHERIU, delegat de LSUMC Constanța

2009-2010

  1. Preşedinte – Cezar Mihai HÂJ, delegat de ASB Iași
  2. Secretar General – Oana RACHERIU, delegat de ELSA București
  3. VicePreşedinte Educațional – Daniela ALEXE, delegat de SiSC București
  4. VicePreşedinte Profesional – Valentin OROS, delegat de LSUMC Constanța
  5. VicePreşedinte Social – Angel CODREAN, delegat de LIGA AC Timișoara
  6. VicePreşedinte Interne – Cristian PANŢIR, delegat de OSUT Timișoara
  7. VicePreşedinte Internaţional – Carmen DOBOCAN, delegat de OSUBB Cluj-Napoca
  8. VicePreşedinte Financiar – Adrian SOCACIU, delegat de OSTL Timișoara
  9. VicePreşedinte PR – Cristina Ramona FIT, delegat de OSUT Timișoara

Cenzor – Bogdan CARDOS, delegat de OSUT Cluj-Napoca

2008-2009

  1. Președinte – Cezar HÂJ, delegat de ASB IASI
  2. Secretar General – Cătălin APOSTOL, delegat de OCSE București
  3. Vicepreședinte Social – Marius TOMA, delegat de CAST Suceava
  4. Vicepreședinte Educațional – Mihai VILCEA, delegat de LigaAC Timișoara
  5. Vicepreședinte Profesional – Daniela ALEXE, delegat de SiSC București
  6. Vicepreședinte PR – Denisa NICA/Andrei CRĂCIUN, delegat de ASJC București/LSFMT Timișoara
  7. Vicepreședinte Interne – Virgil SMĂRĂNDOIU, delegat de OSUBB Cluj-Napoca
  8. Vicepreședinte Relații Internaționale – Gabriela ANGHEL, delegat de VIP București
  9. Vicepreședinte Financiar – Adrian SOCACIU, delegat de OSTL Timișoara

Cenzor – Mihai CĂLIN, delegat de OSE București

2007-2008

  1. Președinte – Irina TUDOR, delegat de ASFSP București
  2. Secretar General – Cezar HÂJ, delegat de ASB Iași
  3. Primvicepreședinte – Vlad ATANASIU, delegat de OSE
  4. Vicepreședinte Educațional – Bogdan CARDOS, delegat de OSUT Cluj-Napoca
  5. Vicepreședinte Imagine – Bogdan BUTA, delegat de OSUT Cluj-Napoca
  6. Vicepreședinte PR – Ana-Maria BUSONIU, delegat de LASSPRI Sibiu
  7. Vicepreședinte Profesional – Daniel SPOIALA, delegat de CAST SUCEAVA
  8. Vicepreședinte Proiecte – Cristina CRISTEA, delegat de OSE
  9. Vicepreședinte Relații Internaționale – Robert SANTA, delegat de OSUT TIMIȘOARA
  10. Vicepreședinte Relații Interne – Virgil SMARANDOIU, delegat de OSUBB CLUJ
  11. Vicepreședinte Social – Daniel JURAVLE, delegat de LSE IASI
  12. Vicepreședinte Financiar- Marius ECEA, delegat de LSPV
  13. Vicepreședinte Training – Mihai CIOBOTARU, delegat de ASFI IASI

2006-2007

  1. Președinte – Ligia DECA, delegat de LSUMC Constanța
  2. Secretar General – Robert SANTA, delegat de OSUT Timișoara
  3. Primvicepreședinte – Cezar HÂJ, delegat de ASB Iași
  4. Vicepreședinte Educațional – Vlad ATANASIU, delegat de OSE București
  5. Vicepreședinte Social – Florin BODIN, delegat de LSFMT Timișoara
  6. Vicepreședinte Proiecte – Raul DRENTA, delegat de LSPV Baia-Mare
  7. Vicepreședinte Relații Interne – Ana Maria ROMAN, delegat de LSUA Alba-Iulia
  8. Vicepreședinte Relații Internaționale – Alexandru POP, delegat de OSUBB Cluj-Napoca
  9. Vicepreședinte Imagine – Irina TUDOR, delegat de ASFSP București
  10. Trezorier – Ioana URSU, delegat de OSF Cluj-Napoca

2005-2006

  1. Preşedinte – Viorel PROTEASA, delegat de OSUT Timișoara
  2. Secretar General – Ligia DECA, delegat de LSUMC Constanța
  3. Prim Vicepreşedinte – Mihai Cezar HÂJ, delegat de ASB Iași
  4. Vicepreşedinte Educaţional – Traian BRUMA, delagat de OSE București
  5. Vicepreşedinte Imagine – Irina TUDOR, delegat de ASFSP București
  6. Vicepreşedinte Proiecte – Florin BODIN, delegat de LSFMT Timișoara
  7. Vicepreşedinte International – Alexandru POP, delegat de OSUBB Cluj-Napoca
  8. Vicepreşedinte Interne – Ana Maria ROMAN, delegat de LSUA Alba-Iulia
  9. Vicepreşedinte Profesional – Vlad MOGOŞ, delegat de SiSC București
  10. Vicepreşedinte Social – Alina MIHALACHE, delegat de LSG Galați
  11. Vicepreşedinte Financiar – Otilia PETCONI, delegat de OSH Timișoara

2003-2005

  1. Preşedinte – Cristi DUMITRU, delagat de LSG Galați
  2. Secretar General – Oana Andreea BOSOI, delegat de AAAPE București
  3. Prim-Vicepresedinte – Angela POP, delagat de LIGA AC Timișoara
  4. Vicepreşedinte Educaţional – Traian BRUMĂ, delegat de OSE București
  5. Vicepreşedinte Profesional – Alin ANDRIEŞ, delegat de ASTEC Iași
  6. Vicepreşedinte Programe – Vlad MOHORA, delegat de SiSC București
  7. Vicepreşedinte Imagine – Eliza-Tatiana DUNA, delegat de LSFETC Timișoara
  8. Vicepreşedinte Interne – Casian GIURGIU, delegat de LSTGM Tîrgu Mureș
  9. Vicepreşedinte Relaţii Internaţionale – Dinu GHERMAN, delegat de OSUBB Cluj-Napoca
  10. Vicepreşedinte Social – Matei STOICA, delegat de OSUT Timișoara

29 noiembrie 2002 – 22 iulie 2003

  1. Președinte – Andrei ROTARU, delegat de LSUEM
  2. Secretar General – Oana BOȘOI, delegate de AAAPE București
  3. Primvicepreședinte – Adina CÂRȚOG
  4. Vicepreședinte Educațional – Ciprian BACIU, delegat de OSUT
  5. Vicepreședinte profesional – Cătălin IVAN, delegat de ASTEC Iași
  6. Vicepreședinte intern-național – Dragoș POPA, delegat de LSTGM
  7. Vicepreședinte imagine – Dan TUȘALIU, delegat de OSACE Craiova
  8. Vicepreședinte social – Anghel FICU, delegat de ASTIP Iași
  9. Vicepreședinte programe – Marius STICLARU, delegat de LSFET Timișoara
  10. Vicepreședinte relații internaționale – Laura BELU, delegat de SSE Craiova
  11. Trezorier – Claudia Bâlc, delegat de SSE Cluj-Napoca

Cenzor:
Ioana PĂTRU, delegat de CSE Sibiu
Mihai HROMEI, delegat de LSH
Robert JIGORANU, delegat de LSE Iasi

3 martie 2001 – 29 noiembrie 2002

  1. Președinte – Dan DIACONU, delegat de Liga AC
  2. Secretar General – Iliana ZAMFIRESCU, delegat de ASSP SNSPA București
  3. Vicepreședinte Banat-Crișana – Marius STICLARU, delegat de LSFET Timișoara
  4. Vicepreședinte Muntenia – Ionuț CROITORU, delegat de SSE Craiova
  5. Vicepreședinte Moldova-Dobrogea – Adrian Ionuț CREȚU, delegat de SSSI
  6. Vicepreședinte Transilvania – Marian POP, delegat de LSTGM
  7. Trezorier – Mihai CHISS, delegat de LSFMA Timișoara

Cenzor:
Raluca BORCAN
Cristian DELALAU, delegat de LSUPM Tîrgu Mureș
Oana POPESCU, delegat de ASSSUT

27 decembrie 1999 – 3 martie 2001

  1. Președinte – Dan DIACONU, delegat de Liga AC
  2. Secretar General – Ciprian DRAGOMIR, delegat de LSUPG
  3. Vicepreședinte – Vladimir POROCH, delegat de SSMI
  4. Vicepreședinte – Adina CÂRȚOG, delegat de LSFET
  5. Vicepreședinte – Remu ŞIPOȘ, delegat de LSTGM
  6. Trezorier – Ionuț CROITORU, delegat de SSE Craiova

Cenzor:
Claudia MOLDOVAN, delegat SS “Petru-Maior” Cluj-Napoca
Ionuț ENACHE, delegat de OCSFE București
Cristian MOȘNIANU, delegat de LSUOC

30 martie 1999 – 27 decembrie 1999

  1. Președinte – Marian COSTACHE, delegat de SLS-UPB
  2. Secretar General – Cosmin GRUESCU, delegat de LSFMT
  3. Vicepreședinte – Dan DIACONU, delegat de Liga AC
  4. Vicepreședinte – Dan ILCUȘ, delegat de LS “Historica” Sibiu
  5. Vicepreședinte – Cristian MOȘNIANU, delegat de LSUOC
  6. Vicepreședinte – Mihai OCNAȘU, delegat de SSUP